MINUST

TERE! MINU NIMI ON MARIA LILLEPRUUN, OLEN VEEDALIK ASTROLOOG. ÜTLEN AUSALT, ET OLEN PÕNEVA TEEKONNA ALGUSES. SEE VÕLUV TEEKOND VIIB MIND ENDA JA ÜMBRITSEVA MAAILMA MÕISTMISENI.
Astroloogia on mind alati paelunud, kuid sukeldusin õppimisse keset pandeemiat 2021. aastal, kui kogesin sarnaselt paljudele inimestele eluväärtuste ümbermõtestamist. Olles tutvunud oma sünnikaardiga, leidsin ootamatult vastused kümnetele erinevatele “miksidele”! Tõeline ilmutus oli arusaam, et minu huvi veedaliku astroloogia vastu ja isegi konkreetne ajavahemik, mil selleni jõudsin, on minu sünnikaardis selgelt kirjas. See tähendab, et miski pole juhuslik.
Veidi hiljem, kui olin oma laste sünnikaarte korralikult analüüsinud, tundus, nagu loksuksid kõik keerulise pusle tükid lõpuks paika. Sain aru, miks mu lapsed käituvad teatud olukordades just nii ja mitte kuidagi teisiti ning miks on mul endal mõnikord raske leppida nende isiksuste mõne aspektiga. Kergemaks muutus ka arusaamine, mida teha selleks, et iga pereliige tunneks end kodus ja lähedastega suhtlemisel maksimaalselt mugavalt. Üllataval kombel aitas astroloogia paljudest suhete nüanssidest aru saada 10 korda kiiremini kui seda oleks teinud perepsühholoog :)
Vedalik astroloog Maria Lillepruun
Loomingulised tähtkujud
Õppisin veedalikku astroloogiat Jyotish andeka meistri, Rami Bleckt`i õpilase Alina Blinova juures, tema loodud koolis "Astrology for Life”. Mitme aasta jooksul läbisin erinevaid koolitusetappe, samuti hiromantia, numeroloogia, Human Design ja Vaastu ruumikujunduse kursusi.

Ma täiendan end pidevalt, sest astroloogia on põhjatu teadmiste ookean, mille õppimisele võib pühendada terve elu.
VEEDALIK ASTROLOOGIA VASTAB KÜSIMUSTELE:
MIKS TE OLETE SIIN?
MILLISTE KARMA ÜLESANNETEGA OLETE SELLESSE ELLU TULNUD?
MILLISE (VÕIB-OLLA VEEL VARJATUD, REALISEERIMATA) TALENTIDE PAGASIGA?
MILLISEID ÕPPETUNDE PEATE SAAMA JA KUIDAS SEDA KÕIGE VALUTUMALT TEHA?
Igaüks peaks vähemalt korra elus saama veedaliku astroloogi konsultatsiooni. Need teadmised toovad kasu absoluutselt kõigile! Minu jaoks on oluline edastada oma teadmised inimestele nii, et neist oleks kindlasti kasu.
Palju lihtsam on olla vapper laevakapten, kui sul on seltsiks tüürimees. Enamasti tullakse abi järele tormi ajal, ja siin ma saan Teid toetada nõuannetega, kuidas laineid veidi rahustada. Lõppude lõpuks juhtuvad kõik hädad seepärast, et me saaksime läbi nende kasvada. Sageli võib juba ainuüksi probleemi mõtestamine Teid masendusest välja tõmmata ja anda jõudu selle lahendamiseks!
Töötan kahes formaadis: isklikud kohtumised Tallinnas ja veebikohtumised Google Meet programmis, kui see on Teile mugavam.
Pärast konsultatsiooni saate minu poolt isiklikult Teile kirjalikult koostatud faili Teie sünnikaardi kujutise ja kompenseerivate meetmete loeteluga. See lihtne juhend aitab Teil leida sisemist rahu ja võib-olla pakub isegi uue hobi!
«MA EI ENNUSTA, VAID SOOVITAN KUIDAS ELADA OMA ELU, ET VANADUSES EI OLEKS VAJA KAHETSEDA. IGAS OLUKORRAS ON VALIK ALATI TEIE TEHA.»

TUNNISTUSED

KONTAKTID

10:00 - 18:00
KÕNEDE VASTUVÕTT
iga päev
info@astrоkunst.ee
E-mail
MESSENGER`ID
Pöörduda Telegrami poole
Pöörduda Instagrami poole
Pöörduda Facebooki poole
Pöörduda WhatsAppi poole
SUHTLUSVÕRGUSTIKUD
ON VEEL KÜSIMUSI?
Jätke oma taotlus kodulehele ja ma võtan teiega peagi ühendust
Töölaua tarvikud