ASTROLOOGIA ON PALJU SÜGAVAM KUI IGA PÄEVA HOROSKOOBID JA TÄHTKUJUMÄRKIDE ISELOOMUSTUSED

MIS ON VEEDALIK ASTROLOOGIA JYOTISH?

Keegi ei tea täpselt, millal see teadus sündis, kuid enamik ajaloolasi on ühel meelel, et astroloogia hakkas kujunema kolmandal aastatuhandel eKr Mesopotaamias. Muistsed preestrid kasutasid ennustuste praktikat, mis toetus taevakehade liikumise uurimisele.

Tänapäeval eksisteerib mitmeid astroloogia harusid: läänelik, Hiina, veedalik, kabalistlik, avesta, horaarastroloogia… Kuid kolm esimest on maailmas kõige laialdasemalt levinud.

Mina töötan veedaliku astroloogia suunal, mida nimetatakse ka Jyotishiks, mis tähendab sanskriti keeles "valgust".
Jyotish on väga vana, traditsiooniline India astroloogia ja on oluline osa Veedadest, India teadmisi täis pühakirjadest. Veedalik astroloogia põhineb inimese sünnikaardi arvutamisel, kuid see protsess erineb meetodite poolest analoogsest lääne astroloogia sünnikaardi arvutamisest.

Veedaliku astroloogia eripära on õpetuses, et kõik on karma ja meie hinged tulevad eelmisest elust, et siin Maa peal läbi töötada oma mineviku ja tuleviku karmat. Ja kõik, mida me selles elus saame, meie saatus, ei ole midagi muud kui meie eelmisest elust pärit tegude vili. Selles elus peame aga elama vääriliselt läbi kõike, mis meile antud, ja töötama välja uue karma, mille vilju saame maitsta osaliselt selles ja osaliselt juba järgmises elus.

Sisuliselt, kui jätta välja reinkarnatsiooni mõiste, ei erine Jyotish õpetus väga palju meile oluliselt rohkem tuttavast, piibellikust "Ja siis Ta tasub igaühele tema tegusid mööda" (Matteuse evangeelium 16:27).
VEEDALIKUS ASTROLOOGIAS ON ERILINE TÄHTSUS INIMESE KARMA SEADUSEL. MEIE HINGED TULEVAD MAA PEALE, ET MAKSTA TAGASI OMA MINEVIKU KARMA JA SAMAS LUUA KA TULEVIKU KARMAT
Sünnikaardi analüüsiks kasutab Jyotish jooga`sid (planeetide kombinatsioonid) ja dasha´sid (planeetide ajastuse arvutamise süsteemid). Inimese sodiaagimärki määrab tema astsendendi (tõusumärgi) ning Kuu ja Päikese positsioonide kombinatsioon inimese sünni ajal.

Minu arvates on selline lähenemine inimese iseloomu määramisel palju täpsem kui lääne astroloogia lähenemine, kus eelistatakse inimese päikesemärki.
Siinkohal on oluline mainida, et viimase mitmesaja aasta jooksul on Päikese nähtavus muutunud ja tavapärased 12 sodiaagimärki on ammu nihkunud, mistõttu on veedalike astroloogide arvutused samade päikesemärkide kohta täpsemad.

Lisaks on iga märk omakorda jagatud veel 3 alamärgiks (nakshatra`d), mis võimaldab inimese iseloomu kõige "ausamat" lugemist. Lõppude lõpuks on oma ajajärgu alguses ja lõpus sündinud Lõvid kaks põhimõtteliselt erinevat Lõvi! Seda tasub meeles pidada.

VEEDALIKU ASTROLOOGI EESMÄRK

on aidata Teil mõista Teie olemust ja Jumala tahet seoses Teie saatusega. Astroloog saab Teile öelda, miks teatud asjad Teiega juhtuvad, vähendada kõigile omast hirmu teadmatuse ees ja suunata Teid õigele teele vastavalt Teie isiklikele karma ülesannetele. Ainult õiges suunas liikudes tunneme me sisemist rahulolu ja Universumi armastust.
VEEDALIKUS ASTROLOOGIAS EI OLE SILMATORKAVAT RÕHKU ENNUSTAMISEL JA INIMESE SAATUSE PROGNOOSIMISEL, KUIGI KA SELLEKS ON OLEMAS TEATUD VAHENDID. KUID RÕHK ON SIIN SIISKI ASTROPSÜHHOLOOGIAL. OLULISIM ON INIMESE KARMA MUUTMINE PAREMAKS NING MEID TULEVIKUS NEGATIIVSELT MÕJUTAVA KARMA KUJUNDAMISE PEATAMINE.

KONTAKTID

10:00 - 18:00
KÕNEDE VASTUVÕTT
iga päev
info@astrоkunst.ee
E-mail
MESSENGER`ID
Kirjutada sõnumirakendusse Telegram
Kirjutada astroloogile Instagram
Kirjutada astroloogile Facebook
Kirjutada sõnumirakendusse WhatsApp
SUHTLUSVÕRGUSTIKUD
ON VEEL KÜSIMUSI?
Jätke oma taotlus kodulehele ja ma võtan teiega peagi ühendust
Astroloogi laud